Харьківська фабрика театрального реквізиту ХАРЬКІВСЬКА ФАБРИКА
ТЕАТРАЛЬНОГО РЕКВІЗИТУ

Українська
Карта сайта ICQ Почта
Адрес ВАТ Ф.Т.Р. м. Харків,пров.Сериківський, 2
Фотогалерея продукції


Прес-центр


Головна Публікації в ЗМІ
Публікації в ЗМІ | Фабрика театрального реквізиту
Пресс-центр

Публікації в ЗМІ

 

Дідів Морозів та Снігурок одягнуть у «класику»

 

На фабриці театрального реквізиту вже у всю шиють обновки для новорічних героїв.

Мода на яскраво-сині каптани для головних новорічних персонажів пройшла. Тепер Морози знову у червоних шатах, а їх онуки - в блакитному або сріблі.

Костюмы к новому году

Готується до Нового року на фабриці театрального реквізиту почали ще влітку. Продумали колекцію, створили ескізи, завезли тканину (недорогий габардин та святкові оксамит і парчу)та сіли за машинки. У моді знову класика, відзначає директор фабрики театрального реквізиту Микола Скіданов. У минулому році Снігуронька була сексапільною модницею:

то красувалася перед гостями то в шовковій сукні з лебедине опушкою, то в костюмчику євро-довжини з пелеринка. У цьому сезоні в онуки Мороза класичні шубки: блакитні або срібні.

 

 

- Дід Мороз цього року теж в традиційному каптані - червоному. А синій «електрик»

Снегурочка

вже перестав бути популярним, - розповів «Комсомолці» про модні тенденції директор фабрики.

До свят фабрика готовит 200 комплектів, у кожному по два костюми з шапочками, рукавицями і муфточкой для крижаної внучки.

 

- Навіть якщо приїжджають за одним каптаном, все одно купують два: пару потім підібрати важко. Тим більше, що й ціни ми не стали

піднімати: самий простенький каптан для Мороза коштує 1000 гривень, розкішний, з оксамиту і з золотим шиттям - в три рази дорожче. Одягнути Снігуроньку - від однієї до двох тисяч гривень, - повідомив Микола Скіданов.

 

Фабричні костюми носять по 10 - 20 - років, з гордістю заявляють співробітниці.

Тому і покупці з'їжджаються з усієї України: з Одеси, Миколаєва, Криму, Луганська, Чернігова, Сум, Полтави та Донецька, перераховує директор. А чого вже не шиють, так це костюмів Санта-Клауса - любов до Діда Мороза геть витіснила заморського персонажа.

 

Публікація 19.10.2009 19:53 - Комсомольська правда

 

За пошиття марлевих пов'язок в Харкові взялася фабрика театрального реквізиту

 

Харків'ян забезпечать масками. За пошиття цих пов'язок взялися працівники фабрики театрального реквізиту. А дефіцитну тканину будуть робити на заводі у Вовчанську, заявив губернатор. Офісні працівники, пасажири і водії міського транспорту, покупці і продавці в супермаркетах - їм предмет особистої гігієни потрібен в першу чергу. Проте користуються пов'язками далеко не всі.

Самий популярний нині предмет особистої гігієни - марлеву пов'язку - у Харкові шиють на фабриці театрального реквізиту. Мобілізувавши весь свій інженерно-технічний персонал, колектив підприємства, що спеціалізується на пошитті одягу для Дідів морозів та Снігуроньок, які зараз виконує строкове держзамовлення - 100 тисяч масок для потреб городян. 650 метрів марлі, що збереглася на фабричному складі, вже витратили, нову сировину для виготовлення ще мільйони екземплярів повинно надійти з держрезерву. Готові пов'язки в першу чергу поширять на Залізниці, у банках і в лікарнях. На фабриці кажуть: влада запропонувала 3 варіанти тканинних пов'язок - зупинилися на класиці.

 

Анна Бова, заступник директора фабрики театрального реквізиту: «Класична проста пов'язка з трьома складочками, щоб людина одягнув і пішов по прямій лінії, може, хтось буде нахилятися, вона повинна триматися, людина в ній має комфортно себе почувати».

Самі робітниці сидять в цеху без масок, кажуть хворіти ніколи - багато роботи:

 

Валентина Тесленко, закрійниця фабрики театрального реквізиту: «Не боїмося - у нас тут гарна атмосфера, так що нам не страшний грип».

 

Публікація 03.11.2009 19:53 - АТН

 

Репертуар харківського Будинку Актора

 

По праву харківський Будинок Актора вважається театральним центром європейського рівня. Після реконструкції в ньому є два сценічні майданчики (створений «з нуля» малий зал, розрахований на 70 глядачів, і великий зал на 210 місць), оснащені сучасним світловим (англійська фірма Zero) і звуковим обладнанням; новим одягом сцени, пошитого на спеціалізованому підприємстві - фабриці театрального реквізиту, і зручними посадковими місцями.


Харківський Будинок Актора - розташований в будівлі, яку було побудовано в 1929 році як житловий будинок. Згодом будова використовувалася як приміщення лялькового театру. У 1968 році воно передано Українському театральному товариству (входило до складу Всесоюзного театрального товариства - пізніше Союз театральних діячів СРСР). З 1972 року після реконструкції та прибудови додаткових приміщень відкритий як Будинок Актора в підпорядкуванні Харківського міжобласного відділення Спілки театральних діячів України. В даний час в харківському Будинку Актора постійно базується близько 10 недержавних театральних колективів, у тому числі таких відомих, як Центр сучасного мистецтва "Нова сцена" і "Театр 19". Адреса вулиця Красіна, 3.

 

Публікація 14.11.2008 14:11 - Новини

 

У Харкові пошиють прапор площею з трикімнатну квартиру

 

Замовлення виконує Харківська фабрика театрального реквізиту. А продемонструють прапор-рекордсмен на спеціальному дефіле.

 

Найбільш широкий, найбільш довгий, найбільш красивий - так на фабриці театрального реквізиту називають великий прапор Харкова розміром 9 на 9 м. Це 54 метри шовку, кг. ниток і тиждень праці 20 майстринь. Вишивальниця Тетяна Короткова на фабриці - чотирнадцять років. Але, якщо шапки Діда Мороза майстриня шиє вже із заплющеними очима, то вишивання герба - справа сильно більш відповідальне.

 

Тетяна Короткова, вишивальниця: «Сьогодні над рогом сиджу з ранку в поті і в милі, терміни обмежені. Прапор - це дуже відповідальна справа, в порівнянні з костюмом, це дуже відповідально, тут настільки необхідно витримати кожну стрічечки, кожен фрагментік, щоб він відповідав ні вправо, ні вліво. »Великий стяг у п'ятницю понесуть попереду колони - на неповторному дефіле прапорів. І хоча розмір Слобідського прапора для України не рекордний, адже минулого року в Донецьку продемонстрували державний прапор-велетень 35 на 40 м, і харків'яни свій прапор називають єдиним у своєму роді.

 

Наталя Пауль, заступниця директора Ф.Т.Р.: «В українському національному прапорі присутні тільки 2 полотнища, жовте і блакитне, без будь-яких вишивок і емблем - для Харкова існує емблема, яку свого часу його придумали художники.» Як тільки флаг пройде бойове хрещення, працівники фабрики попросять записати свій шедевр у книгу рекордів України.

 

Публікація 19.08.2008 20:13 - Новий канал

 

 © 2009 - 2010. Харьківська фабрика театрального реквізиту. Всі права захищені.