Харьківська фабрика театрального реквізиту ХАРЬКІВСЬКА ФАБРИКА
ТЕАТРАЛЬНОГО РЕКВІЗИТУ

Українська
Карта сайта ICQ Почта
Адрес ВАТ Ф.Т.Р. м. Харків,пров.Сериківський, 2
Фотогалерея продукції


Продукція


Головна Геральдика
Геральдика | пошити і купити прапори і герби | замовити прапори і герби | Фабрика театрального реквізиту
Главная

Геральдика

 

Фабрика театрального реквізиту виготовляє різного виду вишивок гербів на полотнах.

Особливістю нашої вишивки в тому, що ми можемо вишити велику необмежену за розміром площу.

Ми здійснюємо вишивку гербів, прапорів, логотипів.

Для силових відомств і охоронних організацій - шеврони, емблеми, нарукавні знаки, вимпели, вишивку на прапорах.

ТЕАТРАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ (PDF) - завантажити прайс-лист у форматі Excel

 

Вишивка герба

 

Вишивка герба може бути виконана кількома кольорами золотий металізованої або віскозної нитки. Як правило, вишивка гербів виконується на атласі або оксамиті.

Вишитий фамільний герб, розроблений за стандартами геральдики, стане сімейною реліквією. Вишитий герб буде дуже яскравим і об'ємним. З роками вишитий герб не втратити яскравість фарб.

Вишитий герб України на натуральному оксамиті з використанням новітніх досягнень в технології вишивки стане прикрасою будь-якого кабінету в офісі, а також може служити чудовим подарунком колегам або начальству.

Вишитий герб України

Вишивку герба можна виконати на оксамиті, атласі і т.д., яким можна обтягнути будь-які офісні приналежності, наприклад щоденник, папки і т.д. Щоденник з вишитим гербом послужить відмінним подарунком колегам та партнерам.

 

Вишивка прапорів

 

Прапор служить для позначення власника. Спочатку прапори розглядалися лише як символ державної влади. В даний час прапори присутній в багатьох сторонах нашого життя. Свої прапори є не тільки у міст і відомств, але у комерційних фірм. Прапор розглядається, як елемент корпоративної культури. Фабрика театрального реквізиту здійснює пошиття прапорів:

  • державних

  • національних

  • міжнародних

  • відомчих

  • територіальних (міст і населених пунктів)

  • корпоративних (підприємств, об'єднань, навчальних закладів і т. ін)

  • посадових (тобто прапори, що вказують на присутність певної посадової особи)

  • подієвих (тобто прапори, піднімаються на час проведення певної події і вказують на те, що подія відбувається в даний момент)

Прапор Харкова

Ми здійснюємо вишивку на будь-яких видах прапорів: настільних і рекламних прапорцях, прапорів для приміщень, вуличних прапорах.

Вишивка прапорів - найдовговічніший спосіб нанесення логотипу, герба або будь-якого іншого зображення на тканину.

Вишивка на прапорі в процесі експлуатації не втратить яскравість і колір.

Вишивка прапорів проводиться високоякісними нитками на будь-яких видах тканини: поліефірні шовку (100% поліестер), атласі, сатене, оксамиті і т.п.

Прапор МВС

Ф.Т.Р. здійснює вишивку прапорів на сучасному німецькому обладнанні в найкоротші терміни. Для вишивки прапорів Вам необхідно лише надати макет прапора в електронному вигляді.

Прапор з гербом України

 

Вишивка на замовлення

 

Наша фабрика приймає індивідуальні замовлення для вишивки на будь-якому готовому виробі - плаття, пледі, шторам.

Вишивка на замовлення з Вашим малюнком додасть яскравість, відобразить Вашу індивідуальність. Вишивка на замовлення здійснюється на сучасному устаткуванні, що дозволяє вишивати на замовлення малюнки, логотипи будь-якої складності на будь-яких видах тканини.

 

Махрові вироби, вовняні пледи, портьєри і тюль, шкіряна сумка буде по-іншому виглядатиме після нанесення декоративної вишивки на замовлення. Тематична, іменна або гумористична вишивка на замовлення на скатертини, серветки, сумках, футболках додасть ексклюзивність будь-якої речі.

 

Ви можете вибрати вишивку на замовлення з нашої великої бази або надати ваш ескіз. Вишивка на замовлення може бути більше ніж 10000 тис. стібків і бути барвистою і яскравою. Ви можете замовити вишивку не тільки на готових виробах, але і на деталях крою, що дуже зручно. Вишивка на замовлення може здійснюватися будь-якими видами нетей, включаючи і золоті та срібні.

 

На нашій фабриці працюють професіонали своєї справи. Висока якість програмного забезпечення для вишивальних машин забезпечує чудова якість виробів.

Прапор МВС Прапор з гербом

 

 © 2009 - 2010. Харьківська фабрика театрального реквізиту. Всі права захищені.