Харьківська фабрика театрального реквізиту ХАРЬКІВСЬКА ФАБРИКА
ТЕАТРАЛЬНОГО РЕКВІЗИТУ

Українська
Карта сайта ICQ Почта
Адрес ВАТ Ф.Т.Р. м. Харків,пров.Сериківський, 2
Фотогалерея продукції


Продукція


Головна Трикотаж
Трикотаж | купити трикотаж | замовити трикотаж | Фабрика театрального реквізиту
Главная

Трикотаж

 

Наша фабрика пропонує відмінні за якістю вироби, виконані з трикотажу.

 

Трикотаж є текстильне полотно чи вироб. Трикотаж виходить з однієї чи багатьох ниток шляхом утворення петель, їх переплетіння. За структурою його можна розділити на продольновязанний (основовязаний) трикотаж, поперечновязаний (кулірний), гладкий і рісунчатий, одинарний і подвійний (більш важкий і щільний).

 

Трикотаж широко використовується для виготовлення мереж, одягу, медичних та технічних виробів та іншого. На користь цього матеріалу говорить його легкість, натуральність походження. Матеріал дуже добре пропускає кисень, не дає тілу потіти, завдяки своїм властивостям.

Трикотаж (PDF) - завантажити прайс-лист у форматі Excel

 

 

Для артистів, які більшу частину часу проводять на сцені, і вимагають певного сценічного образу, ми пропонуємо театральний трикотаж. Для них ми експериментуємо з кроєм і текстурою трикотажу, підбираємо потрібні кольори, шукаємо потрібні варіанти обробки.

 

Фабрика театрального реквізиту вже понад 10 років виготовляє формений трикотаж з високоякісного трикотажного полотна, що має державні санітарно - гігієнічні висновки відповідно до вимог встановлених технічних норм і стандартів, що діють.

 

Для тих, хто дотримується активного способу життя, спортивний трикотаж просто незамінний. «Дихаюча» структура матеріалу сприяє тому, щоб заняття спортом були максимально комфортні.

 

Також наша фабрика виробляє дитячий трикотаж. Здійснюючи покупки одягу, необхідно завжди робити акцент і звертати увагу на одяг з натуральних тканин. Особливо, це важливо для малюків. Адже шкіра дитини дуже ніжна і не здатна боротися з усіма змінами в організмі, обміном речовин з навколишньою природою. Надівши трикотажний вироб дитині, ви переконаєтеся, що воно завжди буде сприяти хорошому самопочуття малюка в сухості і комфорті.

 

Наша фабрика прагне зробити ваше життя кращим, пропонуючи трикотажні вироби з натуральних матеріалів. До кожної одягу можна підібрати гармонійну їй за кольором і фасоном іншу річ. Наша фабрика стежить за останніми тенденціями моди та слідує їй. Так що ви завжди будете в центрі уваги: і на сцені, і в спортзалі, і в кафе, і на вулиці. Ми здатні задовольнити смаки будь-якого споживача у виборі трикотажних речей.

 

 © 2009 - 2010. Харьківська фабрика театрального реквізиту. Всі права захищені.